Deialdia, Zangozako Eskualdeko Zerbitzuen Mankomunitateko administrari-ofizial izateko lanpostu bat oposizio bidez betetzeko. Izangai onartu eta baztertuen behin betiko zerrenda

Atala:III. Nafarroako Kontseilua
 
EXTRACTO GRATUITO

Zangozako Eskualdeko Zerbitzuen Mankomunitateko buruak ebazpena eman zuen 2014ko martxoaren 31n. Hona hemen haren testua:

  1. –Izangai onartu eta baztertuen behin betiko zerrenda onestea administrari-ofizial izateko lanpostu bat oposizio bidez betetzeko deialdian. Hura 2011ko 71. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen, apirilaren 12an. Hona hemen:

    Onartuak:

    Aisa Rivera, Cristina

    Alcalde Alonso, Esther

    Almandoz Navarro Francisco Javier

    Alzueta Goyeneche, Loretto

    Amuchastegui Rubio, Jesús

    Anaya Huarte, M.ª Agueda

    Antoñana Garralda, David

    Aranguren Alastuey, Isabel

    Ariz Monreal, Maider

    Arizcuren Armendariz, José M.ª

    Artieda Claraco, Esther

    Asurmendi Ochoa, David

    Azpeitia Carabias, Diana

    Bailo Calvo, M.ª Soledad

    Bariain Seminario, Leyre

    Benito Falces, Inés

    Beroiz Erdozain, Beatriz

    Berruezo Aldunate, Isabel

    Bolea Aguilar, Carlos

    Calvo Yanguas, Salome

    Calleja Cuesta, Ignacio

    Carmona Ibilceta, Cristina

    Casado Arbonies, Beatriz

    Colell Baztán, Mónica

    Continente Toledo, Sonia

    Cuesta Toro, M.ª Del Carmen

    Del Castillo Baztán, Ana M.ª

    Del Castillo Simon, Pilar

    Delgado Miranda, Amaya

    Domínguez Bueno, M.ª Pilar

    Echarri Erice, Marta

    Echegoyen Ojer, Lucia

    Elarre Aznarez Ana Isabel

    Eraso Arana, José Ignacio

    Erviti Ilundain, Álvaro

    Estaun Machin, Esther

    Ezkerro Esteban, Joaquín

    Gainza Ordoqui, José M.ª

    Garcés Viu, Lidia

    Garde Beorlegui, María Teresa

    Gazo Bandrés, Diana

    Goñi Gabas, Sheila

    Grocin Garjon, Beatriz

    Guerrero Leoz, Irune

    Hornazabal Sanz, Ainhoa

    Ibáñez San Miguel, M.ª Teresa

    Iraizoz Roncal, Estibaliz

    Irisarri Lanas, María

    Iso Ibañez, Nora

    Izpura Perez, M.ª Jesús

    Jiménez Carrera, Ana

    Jugand Mugueta, Enriqueta

    Lacosta Zabala, Begoña

    Larequi Sancet, Concepción

    Legaz Modrego, Nuria

    López de Zubiria Otamendi, José Antonio

    Los Arcos Vidondo, Mariela

    Manrique Arpon, Maite

    Marin Garmendia, María Arantzatzu

    Márquez De Prado Moragues, Guillermo

    Martínez Lacasta, Lara

    Maté Fernández, Raquel

    Miguelena Plano. Laura

    Moreno Maquirriain, Nerea

    Moreo Sanz, Lidia

    Ochoa Rolán, Cristina

    Ojer Marco, Lidia

    Olite Azcona, Iosune

    Oneca González, Raúl

    Pérez Arellano, Katherine

    Pérez Izquierdo, Bernardo

    Periano Idoate, Laura

    Planells Planells, José Luis

    Primicias Zuñiga, Leticia

    Rodríguez Fernández, Amaya

    Rodríguez San Pedro, Casandra

    Saez de Jauregui Urdanoz, Elvira

    Sainz de los Terreros Errea, Ana

    Salinas Latasa, Olga

    Salvatierra Escorihuela, Ainhoa

    San Martín Monton, Nagore

    Sánchez Martín, M.ª Carmen

    Sanz Badillos, Iranzu

    Semberoiz Garralda, Itziar

    Sorli Peña, Carlos...

Para continuar leyendo

SOLICITA TU PRUEBA