296/2009 EBAZPENA, otsailaren 3koa, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Giza Baliabideen zuzendariak emana, Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzua erakunde autonomoan Erizaintzako laguntzaile izateko lanpostu hutsak oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin betiko zerrenda onesten duena.

Atala:I. Nafarroako Foru Komunitatea
 
EXTRACTO GRATUITO

Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko zuzendari kudeatzaileak, irailaren 23ko 1458/2008 Ebazpenaren bidez, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzua erakunde autonomoan erizaintzako laguntzaile izateko 233 lanpostu huts oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdia onetsi zuen. Deialdia 2008ko 124. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen, urriaren 10ean.

Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Giza Baliabideen Zerbitzuko zuzendariak, urtarrilaren 7ko 2/2009 Ebazpenaren bidez, deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin-behineko zerrenda onetsi zuen.

Erreklamazioak aurkezteko epea bukatuta, bidezkoa da deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin betiko zerrenda onestea.

Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuaren estatutuak onesten dituen uztailaren 3ko 45/2006 Foru Dekretuak eman dizkidan eginkizunak betez,

EBATZI DUT:

1. Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzua erakunde autonomoan Erizaintzako laguntzaile izateko lanpostu hutsak oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin betiko zerrenda, ondotik heldu dena, onestea:

Txanda irekia

Onartuak:

ABAD EVORA, LOURDES

ABAD FERNANDEZ, ESMERALDA

ABADIANO GALLEGO, LUCIA

ABAL FERNANDEZ, ANA ISABEL

ABARZUZA ARANGUREN, ADELIA

ABARZUZA CABALLERO, ANA

ABASCAL VILLARREAL, M.ª ISABEL

ABAURREA EQUISOAIN, M.ª ANGELES

ABAURREA SAN JUAN, ESTELA

ABREGO GALILEA, M.ª JESUS

ABUIN ARRASATE, MAITE

ACARRETA MONEO, SARA

ACEDO DEL HIERRO, M.ª AURORA

ACOSTA MAS, MANUEL

ADDA FERNANDEZ, SARAH

ADOT BERRADE, BLANCA

ADOT IRIARTE, M- JESUS

ADOT IRIARTE, M.-ASUNCION

ADRIAN RUIZ, M.ª TERESA

AGORRETA TEJEDOR, ITZIAR

AGRA GOÑI, SANDRA

AGREDA LIZALDEZ, BEATRIZ

AGUADO ALAVA, REMEDIOS

AGUADO HIDALGO, M.ª DEL CAMINO

AGUADO URZAIZ, ALBERTO

AGÜERO NOAIN, M.ª ANGELES

AGUERRI IRALA, MONTSERRAT

AGUERRI JIMNEZ, ERIKA

AGUERRI NECOCHEA, M.ª CRUZ

AGUINAGALDE ARSUAGA, EDURNE MIREN

AGUIRRE BERRUEZO, ITZIAR

AGUIRRE COLOMO, ANA CARMEN

AGUIRRE GAYARRE, NURIA

AGUIRRE HIDALGO, M.ª DESAMPARADOS

AGUIRRE LARRUSCAIN, M.ª ELENA

AGUIRRE UNAMUNO, M.ª MILAGROS

AGUIRRREBENGOA BERNAL, MARIA PILAR

AHECHU LASA, M.ª LUISA

AIZCORBE OSCOZ, LOURDES

AIZKORBE IRAIZOZ, JOSE ANGEL

AIZPUN GARDE, MARIA

AJONA BAQUEDANO, AINARA

ALAMAN AGUIRRE, INMACULADA

ALAMEDA BLANCO, MARTA

ALAVA ZAPORTA, LUCIA

ALAYETO BALBUENA, M.ª PAZ

ALBARRACIN BAÑAL, KATHERINE

ALBARRACIN MAULEON, M.ª JOSE

ALBENIZ MURGUIONDO, M. DOLORES

ALBENIZ NAVAZ, ARANZAZU

ALCAT GUERRERO, RAQUEL

ALCATE ARBIZU, AMAIA

ALCON MORCILLO, GEMMA

ALDABA LEGASPI, M.ª TERESA

ALDAZ LARRAINZAR, MICAELA

ALDAZ OROZ, SONIA

ALDAZ OSACAR, MILAGROS

ALDUAN GARBAYO, JOSE

ALDUNATE GARRO, ROSA

ALDUNATE SEMBEROIZ, FELIPE

ALEGRE GARATE, MARI CRUZ

ALEGRIA CHOCARRO, ANA

ALEGRIA CHOCARRO, LAURA

ALEGRIA GARRO, SARA

ALEIXO MORAIS, VERONICA

ALEJO AGORRETA, EDURNE

ALEJOS GARRO, MAITANE

ALEJOS JUANARENA, LOURDES

ALFARO CANTON, M.ª EVA

ALFARO LABIANO, SARA

ALFARO VIRTO, SONIA

ALFONSO GOÑI, ADELA

ALFONSO SERRANO, RAQUEL

ALLENDE MORAL, MARIA MAR

ALLICA CAMPILLO, M.ª ARANZAZU

ALMAGRO JUEZ SARMIENTO, NURIA

ALMANDOZ MOLINA, M.ª SOLEDAD

ALMENDROS MUÑOZ, MARIA

ALMIRON ORTIZ, CARMEN

ALONSO AIZCORBE, AINHOA

ALONSO BEORLEGUI, M.ª DOLORES

ALONSO CASTANERA, M.ª MARAVILLAS

ALONSO CONTRERAS, OLGA

ALONSO CRESPO, LORENA

ALONSO DAVID, CRISTINA

ALONSO HERRERO, LAURA

ALONSO LOPEZ, M.ª BELEN

ALONSO MIGUEL, SONIA

ALONSO PEREZ, ALICIA

ALONSO RELANCIO, GEMMA

ALONSO SERNA, EMILIA

ALQUEZAR MARTIN, M. VICTORIA

ALTUNA DIAZ DE CERIO, IÑIGO

ALVAREZ ABALOS, SONIA

ALVAREZ ALONSO, ROBERTO

ALVAREZ ARREITUNANDIA, SEILA

ALVAREZ GRANDES, M. ANGELES

ALVAREZ IGUACEL, YOLANDA

ALVAREZ IRIARTE, BEGOÑA

ALVAREZ LORENTE, OFELIA

ALVAREZ LOS ARCOS, CRISTINA

ALVAREZ MARTINEZ, BELEN

ALVERO LARRAGUETA, NURIA

ALVES TORRE, MARIA JOSE

ALZORRIZ ASURMENDI, MIKELE

ALZORRIZ GOÑI, YOLANDA

ALZORRIZ MAULEON, NEREA

ALZORRIZ MUNARRIZ, ANA

ALZU TURRILLAS, VIRGINIA

ALZUETA GASTEARENA, EDURNE

ALZUETA IRIARTE, QUINTINA SOLEDAD

AMADOR CAMINO, NEREA

AMADOZ IBAÑEZ, ANA ISABEL

AMADOZ PEREZ, INMACULADA

AMATRIA ALONSO, M. PILAR

AMEZQUETA AMOZTEGUI, M.ª TERESA

AMORIN TRELLES, ADELA ESTHER

AMOZTEGUI URRIZOLA, RUBEN

ANAUT IRIBARREN, JOSE

ANAUT ROS, M. ANGELES

ANCIN ANDUEZA, M.ª ANUNCIACION

ANCIZAR IBARRA, GORETTI

ANDRES FERNANDEZ, ANA ISABEL

ANDRES GARCES, M.ª CARMEN

ANDUEZA DIAZ, CRISTINA

ANDUEZA SANCHEZ, BEATRIZ

ANGOS ITURGAIZ, VIRGINIA

ANGUIANO ZARRANZ, OLGA

ANOCIBAR ARRONDO, ROSA M.ª

AÑON MARTINEZ, M.ª CARMEN

AÑON MATEOS, MIREYA

ANSA ALVAREZ, BEATRIZ

ANSO CELAYETA, M.ª NIEVES

ANSORENA DE PAUL, JUDIT

ANSORENA ILARREGUI, ANA ISABEL

ANSORENA ILARREGUI, M. ITZIAR

ANTON JIMENEZ, LORENA

ANTON MUNARRIZ, SUSANA

ANTOÑANZAS PEREZ, M.ª DOLORES

ANTOÑANZAS VALENCIA, CRISTINA

AOS BARBERIA, ITXARO

APARICIO DE LA FUENTE, FRANCISCA

APARICIO GARCIA, M.ª DEL PATROCINIO

APARICIO LOPEZ, MARTA

APELLANIZ OCHOA, M.ª CARMEN

APESTEGUIA ALVAREZ, MARTA

APESTEGUIA MARTINEZ, BELEN

APEZTEGUIA AGORRETA, UXUE

APEZTEGUIA EGOZCUE, ALICIA

APEZTEGUIA GARCIA, ANA CARMEN

APOSTUA APESTEGUIA, BEATRIZ

AQUERRETA GONZALEZ, M.ª ESTHER

AQUERRETA RETA, M.ª JESUS

ARAGON ROYO, SANDRA

ARAGON SAN MARTIN, ANA JESUS

ARAGUES IRIARTE, MILAGROS

ARAIZ LAPUERTA, ELENA

ARAIZ PRAT, VIRGINIA

ARAMENDIA DIAZ, M. JOSE

ARAÑA ESPINAL, M. TERESA

ARANAZ ASTRAIN, M.ª ROSARIO

ARANAZ HERNANDEZ, VICTOR

ARANAZ URRIZA, GORKA

ARANDA GARCIA, SONIA

ARANDA JIMENEZ, AZUCENA

ARANDA LAVILLA, LUCIA

ARANGOA CIA, M. ROSARIO

ARANGUREN IRIGOYEN, VICTORIA

ARANGUREN RUIZ, SUSANA

ARANGUREN ZUNZARREN, MARTA

ARASCO TAPIZ, NURIA

ARBE NICUESA, MARIA LOURDES

ARBELOA ARBELOA, ENCARNA

ARBELOA SANZ, M. DOLORES

ARBIOL LAZARO, DAVID

ARBONIES MUNUCE, MILAGROS

ARBUNIES ZAZPE, AITZIBER

ARCHANCO RODRIGO, JOSE IGNACIO

ARCUSA MONTOLIU, PILAR

ARDANAZ BOLAÑOS, ESTHER

ARDANAZ PEREZ, BEGOÑA

ARDOIZ VISANZAY, SANDRA

ARENAZ IBAÑEZ, SUSANA PILAR

ARETA AMONDARAIN, ROSARIO M.ª

AREVALO ARANGUREN, GARBIÑE

AREVALO MARTIN, BERNARDINA

ARIAS LUIS, NEREA

ARIAS MOLINA, VANESSA

ARIAS SIERRA, JORGE

ARISTREGUI GOÑI, M. JESUS

ARISTU ARAMBURU, MARIA PILAR

ARISTU BUENO, IDOYA

ARISTU BUENO, ITZIAR

ARISTU BUENO, IZASKUN

ARISTU DE CARLOS, SUSANA

ARISTU URBINA, MARTA

ARIZ IBARROLA, M.ª MERCEDES

ARIZ MONREAL, SILVIA

ARIZALETA AZNAREZ, M.ª ICIAR

ARIZALETA PRIMO, BEATRIZ

ARIZCUREN ARTOLA, M.ª PUY

ARIZCUREN GALAFATE, LIDIA

ARIZCUREN ZUZA, M.ª CRISTINA

ARJONA NUÑEZ, M.ª ALMUDENA

ARMENDARIZ ANDUEZA, AINARA

ARMENDARIZ BENGOECHEA, SAGRARIO

ARMENDARIZ CASIEN, OIHANA

ARMENDARIZ EZCURRA, LUIS M.ª

ARMENDARIZ ITOIZ, ISABEL

ARMENDARIZ PEREZ, BEGOÑA

ARMENDIA IBARRA, YOLANDA

ARMENTEROS FERNANDEZ, VANESSA

ARNEDO AGUINAGA, MIREN BAKARNE

AROMA ARANDIA, ANA

AROSTEGUI DE LA TORRE, SONIA M.ª

ARRAIZA AZCONA, M.ª MERCEDES

ARRANZ SAN JOSE, M.ª ROSARIO

ARRARAS ELETA, M.ª SOCORRO

ARRARAS HIDALGO, BEATRIZ

ARRARAS OSCOZ, SAGRARIO

ARRARAS USABIAGA, JULIA

ARRASTIA JIMENEZ, M.ª TERESA

ARRASTIA RAMOS, MONICA

ARRATIBEL MENDINUETA, FRANCISCO

ARRAZUBI INDURAIN, IZARNE

ARRECHE GIL, BLANCA

ARREGUI GURUCEAGA, JON

ARREGUI IBARROLA, BLANCA E.

ARRIAZU ALBISU, MAITE

ARRIAZU MARTINEZ, ANDREA

ARRIAZU RUIZ, LUCIA

ARRIBAS MACUA, M.ª PUY

ARRONDO ARBILLA, M.ª MILAGROS

ARRONDO GALINDO, M.ª PILAR

ARRONDO GARCECHE, NURIA

ARRONDO GARRIDO, SERGIO

ARRONDO LARRAYOZ, MAITE

ARRONDO MONTOYA, LARA

ARRONDO SEGURA, YOLANDA

ARROYO CASARES, M- MAR

ARRUIZ AYESA, MARIA ARANZAZU

ARSUAGA ASCARAY, M.ª CAMINO

ARTEAGA RODRIGUEZ, MARIA ELENA

ARTEAGA URRUTIA, EUNATE

ARTEAGA VILLAR, ANA

ARTEAGA VILLAR, LOURDES

ARTETA GARCIA, M.ª CARMEN

ARTETA IRUJO, MARTA

ARTIEDA RODRIGO, RAQUEL

ARTIEDA ZALBA, M.ª JESUS

ARTOLA ARRIBILLAGA, ARANTXA

ARTOLA HIDALGO, LAURA

ARTOLETA ELIZONDO, NIEVES

ARTUCH SANZ, ANUNCIACION

ARZOZ ARISTIZABAL, ITZIAR

ASARTA AMESCOA, ANA LUCIA

ASARTA AMESCOA, EVA M.ª

ASARTA AMESCOA, MARGARITA

ASCORBE LANDA, TERESA

ASCUNCE ORESTE, VERONICA

ASIAIN MARTINEZ, ITZIAR

ASIAIN SAN MARTIN, M.ª ROSARIO

ASIAIN URRIZOLA, M.ª ANGELES

ASNARIZ UNZU, M.ª REYES

ASTARRIAGA CANTERO, JUANA

ASTIZ CIA, M. ANGELES

ASTIZ GOLDARAZ, M. CONCEPCION

AUGE TOLARECHIPI, NEKANE

AUSEJO MARIN, MILAGROS

AUSEJO RIVAS, BEATRIZ

AUTOR EQUIZABAL, ADRIANA

AUTOR LOPEZ, M.ª ANGELES

AVELLANEDA HUARTE, MIGUEL

AYABAR GARRIZ, MARINA

AYALA CABRERIZO, ANA

AYANZ MENDIOROZ, CONCHI

AYAPE ZARO, ROSA

AYENSA AYALA, M.ª SOL

AYENSA HERNANDEZ, ROSA M.ª

AYENSA RIVERO, LARRAITZ

AYENSA SESMA, LUISA

AYERDI BEORLEGUI, YOLANDA

AYERDI VELASCO, AMAYA

AYERRA ARBELOA, CONCEPCION

AYERRA ENERIZ, JUAN

AYERRA SOLANO, M. YOLANDA

AYERRA USTARROZ, M.ª ELENA

AYESA ANDUEZA, JOSUNE

AYESA GORRAIZ, FABIOLA

AYESA IBAÑEZ, M.ª ELENA

AYESTARAN SARABIA, JOSE LUIS

AZAGRA MONTES, ANDREA IDOYA

AZANZA AGORRETA, M.ª MERCEDES

AZANZA BARBARIN, SUSANA

AZANZA ROS, FCO. JAVIER

AZANZA ROS, YOLANDA

AZCARATE ASURMENDI, ENRIQUE

AZCARATE MENDOZA, INES

AZCARATE SANZ, M.ª FRANCISCA

AZCARATE SUESCUN, BELEN

AZCOITI MIKELE, MUSKILDA

AZCOITI MIQUELE, CONCEPCION

AZCONA ASURMENDI, SANDRA FERMINA

AZCONA CARIDAD, NURIA

AZCONA GOMEZ, ARANZAZU

AZCONA INSAUSTI, M.ª JESUS

AZCONA LOBATO, ROSA M.ª

AZCONA MORENO, VALENTINA

AZCONA SANCHEZ, ANA

AZKARATE MENDOZA, MIRENTXU

AZNAR SANCHEZ, SARA

AZNAREZ BARRIO, M.ª CARMEN

AZNAREZ FRAILE, M.ª JULIANA

AZNAREZ MARTINEZ, M.ª CARMEN

AZPILICUETA CHINCHILLA, VIRGINIA

AZPILIKUETA MARTINEZ, MARIA ARANZAZU

AZPIROZ ARBITI, IRANZU

AZPIROZ ZABALA, M.ª MARGARITA

BACAICOA IRAÑETA, M.ª CRUZ

BADIOLA SAENZ DE UGARTE, GURUTXE

BADOS ERVITI, JOSUNE

BAENA MOYA, MARIA JESUS

BAIGORRI BAZTAN, NATIVIDAD

BAIGORRI JIMENEZ, EMMA M.ª

BAILE OGANDO, ESTIBALIZ

BAINES ELIZALDE, BELEN

BALLESTERO JIMENEZ, ARANZAZU

BAQUEDANO FERNANDEZ, ROSARIO

BAQUEDANO GOICOECHEA, ROSARIO

BAQUEDANO IÑIGUEZ, LOURDES

BAQUEDANO MURGUI, MONTSERRAT

BAQUEDANO ROS, MIREN JOSUNE

BAQUET DE PABLO, JULIA

BARAIBAR OJER, MAITANE

BARANDIARAN PEREZ, M.ª PILAR

BARBAJERO UGARTE, AMAYA

BARBARIN ARRONIZ, M.ª PUY

BARBARIN MARQUINEZ, MILAGROS

BARBARIN ZUDAIRE, AINHOA

BARBERENA MOZAZ, ANA M.ª

BARBERIA GONZALEZ, SUSANA

BARBERO HERNANDEZ, M.ª ANGELES

BARCA OLIVA, ANA ISABEL

BARDULLAS LEMA, MANUEL ANDRES

BAROJA LANDA, CARMEN

BARREDO FERNANDEZ, ANA BELEN

BARRENA FIGUEROA, RAQUEL

BARROSO DEL RIO, ANA M.

...

Para continuar leyendo

SOLICITA TU PRUEBA